Добредојдовте на нашата веб страница.

бестселери

најдобар процес

класификација на производи

повеќето професионални

за нас

добредојдени да ни

15 години искуство

Гуангжу MingYi Барбер и убавина стол копродукции, Ltd е основана во 2005 година, специјализира во фризерски салон за убавина и капацитети за производство со 15 години искуство. Нашите вработени имаат многу години искуство во правењето на оваа специјална серија мебел. Како што е нашата главна пазар е Европа и Америка, Сите работни процедури се на највисоко ниво во оваа област во Кина. Нашата цел е "врз основа на квалитетот, се фокусираше на корисниците". 

Избрана Производи

истражуваат повеќе

  • sns04
  • sns05
  • sns02
  • sns03