Mirë se vini në faqen tonë të internetit.

shitesit me te mire

proces më të mira

PRODUCT KLASIFIKIMI

më profesionale

rreth nesh

mirëpritur të na

15 vjet përvojë

Guangzhou Mingyi Barber & Beauty karrige Co, Ltd, është themeluar në vitin 2005, të specializuar në parukeri dhe sallon bukurie pajisjet e prodhimit me 15 vjet përvojë. Punonjësit tanë kanë shumë përvojat vit në marrjen e këtij mobilje të veçantë seri. Si tregu ynë kryesor është Evropë dhe Amerikë, të gjitha procedurat e punës janë në nivel të lartë në këtë fushë në Kinë. Qëllimi ynë është "bazuar në cilësi, fokusuar në konsumatorët". 

Produkte Featured

eksploruar më shumë

  • sns04
  • sns05
  • sns02
  • sns03